Trumpai apie odontologijos kliniką

Mūsų pagrindinis prioritetas – klientų sveikata ir saugumas. Visos gydymo procedūros atliekamos laikantis aseptikos ir antiseptikos reikalavimų. Gydymui naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas, ypatingas dėmesys skiriamas higienai bei infekcijų kontrolei.

„Utenos odontologijos centre“ teikiamos aukštos kokybės implantavimo, komplikuoto endodontinio gydymo mikroskopu, protezavimo, dantų balinimo, estetinės restauracijos, profesionalios burnos higienos ir kitos odontologinės paslaugos. Plačiau »

Dantų balinimas ir papuošalai

 

 •    Dantų balinimas ir papuošalai
Dantų balinimas

Mūsų klinikoje Jūs galite pasirinkti iš keleto balinimo būdų:
•    Balinimas kapomis – reikalingas vienas vizitas pas odontologą, kurio metu bus nuimami viršutinio ir apatinio žandikaulio atspaudai. Po to, naudodamiesi laboratorijoje pagamintomis kapomis ir odontologo rekomenduota balinimo žele, savo šypseną galėsite kurti patys!
•    Klinikinis balinimas - Jums tereikia vieno vizito pas odontologą ir džiaugsitės balta šypsena, sukurta tik per vieną valandą. Klinikoje naudojama dantų klinikinio balinimo sistema

 Dantų papuošalai
Tai puikus būdas pagyvinti savo šypseną tiems, kuriem nusibodo tiesiog „balti dantys“. Ant danties priklijuotas deimantukas padarys Jūsų šypseną unikalią. Jūs galite pasirinkti iš įvairiausio dizaino papuošalų. Ši technologija nežaloja danties audinių.