Trumpai apie odontologijos kliniką

Mūsų pagrindinis prioritetas – klientų sveikata ir saugumas. Visos gydymo procedūros atliekamos laikantis aseptikos ir antiseptikos reikalavimų. Gydymui naudojame tik sertifikuotas ir kokybiškas medžiagas, ypatingas dėmesys skiriamas higienai bei infekcijų kontrolei.

„Utenos odontologijos centre“ teikiamos aukštos kokybės implantavimo, komplikuoto endodontinio gydymo mikroskopu, protezavimo, dantų balinimo, estetinės restauracijos, profesionalios burnos higienos ir kitos odontologinės paslaugos. Plačiau »

Terapinis dantų gydymas


Atliekamos procedūros:
•    Dantų ėduonies gydymas;
•    Dantų plombavimas;
•    Dantų šaknų jautrumo gydymas;
•    Nekokybiškų plombų keitimas;
•    Estetinis plombavimas;                                      
•    Nuskilusių dantų atstatymas;
•    Danties vainiko formos estetinės korekcijos;
Dantų kariesas yra viena iš labiausiai paplitusių ligų. Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį, sukeliama jo demineralizacija, palaipsniui formuojasi ertmė.
Dantų karieso sukeliami simptomai:
•    Danties skausmas – ypač po saldaus, karšto ir šalto maisto ar gėrimo;
•    Matomos dėmelės ar skylės dantyje.
Dažnai šie simptomai sukelia ne tik kramtymo sutrikimus, bet ir diskomfortą dėl pablogėjusios estetikos, ypač priekinių dantų srityje.
Estetinis plombavimas - tai dantų restauracijos metodas, leidžiantis maksimaliai išsaugant danties audinius, atkurti anatominę danties formą, išgauti natūralaus, sveiko danties spalvą, skaidrumą, blizgesį. Estetinis plombavimas rekomenduojamas ėduonies pažeistiems dantims, pakeitusiems spalvą, nudilusiems, netaisyklingai sudygusiems, diastemos (tarpo tarp dantų) uždarymui, patyrusiems traumą dantims atstatyti. Kai dantis stipriai pažeistas, atliekant restauraciją, kramtomojo paviršiaus reljefas atkuriamas atsižvelgiant į funkciją ir estetiką. Atkuriami kauburėliai bei vagelės, kurie yra ypatingai svarbūs kramtymo efektyvumui, sukandimo aukščiui išlaikyti, dantims nuo savaiminio nudilimo apsaugoti. Restauracijos atliekamos aukščiausios kokybės natūralių ir sveikų dantų atspalvių ir skaidrumo plombomis.

            Prieš                                                                 Po


        Prieš                                                                   Po

Kovoti su dantų skausmu, atstatyti estetinį ir funkcinį dantų visavertiškumą Jums visada padės „Utenos odontologojos centre“ dirbantys kvalifikuoti gydytojai odontologai, skubią pagalbą suteikiantys ir savaitgaliais!